Şeffaf Plak (Invisalign)

INVISALIGN® ŞEFFAF PLAK

Dişlerinizi düzeltmenin görünmez yolu...

Dünyanın en gelişmiş şeffaf plak sistemi

Görünmez

Neredeyse görünmezdir, siz söylemeden kimse fark etmez ve estetik kaygıları tamamen yok eder.

Çıkarılabilir

Özel gün ve randevularda istediğiniz her an kolay bir şekilde çıkarabilirsiniz.

Konforlu

Kişiye özel yapılmış, pürüzsüz ve kullanımı rahat.

INVISALIGN TEDAVİSİ NE KADAR SÜRER?

Bize birkaç ay verin, size yeni bir gülümseme verelim.

Belki yakında özel bir etkinlik planlıyorsunuz? Belki de yepyeni bir gülümseme özgüveninizi artıracak? Invisalign ile hayalinizdeki gülümseme düşündüğünüzden daha kısa sürede sizin olabilir.

Merak ettiğiniz bir şey mi var?

Şeffaf Plak Nedir?

Dişlerin üzerine takıp çıkartılabilen, neredeyse ağız içerisinde görünmeyen, kişiye özgü hazırlanan plaklardır. Dişlerde hareket vermek üzere 3 boyutlu bilgisayar ve printer yardımıyla üretilirler.

Şeffaf Plak Fiyatları?

Invisalign şeffaf plak tedavisi ücreti, vakanın durumuna göre belirlenir. Basit ve orta şiddette vakalar için ücretlendirme, sabit tel tedavisi fiyatı düzeyindedir. Daha şiddetli vakalarda tedavi süresi ve takılacak plak sayısı artacağından, maliyet de artar.

Şeffaf Plak Tedavisi Ne Kadar Sürer?

Vakanın durumuna ve kişinin plak takma yoğunluğuna bağlı olarak tedavi süresi değişebilir. Ortalama tedavi süresi 3 ay – 18 aydır.

Invisalign Her Yaşta Yapılabilir Mi?

Invisalign, çoğunlukla erişkinlerde ve gençlerde uygulanan bir sistemdir. Çocuklarda vakaya bağlı olarak ortodonti uzmanı tedaviye karar verebilir.

Şeffaf Plaklar Konuşmamı Etkiler Mi?

Plaklar tamamen kişiye özgü hazırlandığı ve damak kısmı boş olduğu için konuşmanızda bir değişiklik olmayacaktır.

Doktorumuz Sina Yıldırım'ı iyi ki tanımışız. Biz şeffaf plak tedavisi için başvurduk ve çok memnun kaldık. İlgisi, hastasını takip etmesi her zaman bulunmayacak bir doktor olduğunu gösterdi. Tedavimin sonlarındayım ve dişlerim gayet güzel bir şekilde düzeldi.
Bünyamin Akın
Öncelikle güler yüzü hoş sohbeti ilgisi için doktorumuza çok teşekkür ederim. Şeffaf Plak tedavisi hakkında hiçbir fikrim yoktu müthiş bir konfor tel tedavisi olsaydım 2 yıl tel kullanmak zorunda kalacak iken şeffaf plak tedavisi ile 7 ay süreyle tedavimi bitriceğim hiç bir zorluğu yok ve doktorumuz müthiş ilgili iyi ki şeffaf plakla tanıştım
Dilan Çarıkçı
Tesadüf eseri bulduğum sonrasında vazgeçemediğim sevgili Sina Bey ve asistanını Emine hanım iyi ki tanıdım. Kendisine diş çapraşıklığı nedeniyle şeffaf plak Tedavisi için geldim.İyi ki tanımışım. Detaylı açıklamalarıyla, planlı titiz çalışmaları ve güleryüzüyle sizde de aynı hissi oluşturacağından eminim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
Mustafa Burma
Şeffaf plak tedavimi planlayan ve bu süreçte sabırla bütün sorularıma cevap veren doktor Sina beye ve yardımcısı Emine hanıma çok teşekkür ederim.Tedavi sonucu umduğumdan daha iyi oldu.Uzmani olduğu ortodonti ile ilgili her konuyu kendisine rahatlıkla danışabilirsiniz. Emekleri için tekrar teşekkür ederim.
İrfan Karataş
Şeffaf plak tedavisinin bitmeye yakın olan biri olarak söyleyebilirim ki her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünen bir doktor Sina Bey. Memnun kalacağınıza eminim.
Damla Pehlivan

Adres

Cevizli, Bağdat Cad. No:543-545, 34846 Maltepe/İstanbul